Na rynku bezzałogowych statków powietrznych w Polsce funkcjonujemy nieprzerwanie od 2014 r.
Posiadamy uprawnienia nadane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w zakresie VLOS, BVLOS oraz INS (INS - uprawnienia instruktorskie uprawniające do prowadzenia szkoleń w zakresie pilotażu bezzałogowych statków powietrznych).
Wykonaliśmy ponad 200 zleceń z zakresu fotogrametrii niskiego pułapu, inspekcji technicznych obiektów budowlanych, inwentaryzacji przestrzeni i środowiska oraz foto i wideo z powietrza.
Przeprowadzamy audyty oraz doradzamy w zakresie zastosowania technologi bezzałogowych w 17 branżach. Dla naszych Klientów opracowaliśmy procedury planowania, realizacji i kontroli jakości ponad 100 usług z wykorzystano drona.
Zrealizowaliśmy prawie 1 500 lotów.
Spędziliśmy w powietrzu ponad 220 godzin
Wylataliśmy około 2 000 km.
Wykonaliśmy ponad 70 000 zdjęć.
Opracowaliśmy prawie 62 km2 ortofotomap.
Wygenerowaliśmy 168 ortofotoplanów elewacji budynków.
Prowadzimy również szkolenia UAVO na kategorie MR (wielowirnikowiec) i A (płatowiec) w zakresie: VLOS - do lotów w zasięgu wzroku i BVLOS do lotów poza zasięgiem wzroku oraz szkolenia specjalistyczne z zakresu pozyskiwania i przetwarzania danych fotogrametrycznych oraz analiz GIS.
Na stałe współpracujemy z Aeroklubem Warmińsko-Mazurskim, Stowarzyszeniem Geodetów Polskich oraz Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim. Posiadamy doświadczenie w szkoleniu służb mundurowych i ratowniczych.
Nasza szkoła wpisana jest do:
Posiadamy zgodę Urzędu Lotnictwa Cywilnego do:
Nasze bezzałogowe statki powietrzne zarejestrowane są w rejestrze statków powietrznych prowadzonym przez ULC.
W swojej ofercie posiadamy również zajęcia dla dzieci i młodzieży prowadzone w formie zajęć pozaszkolnych, letnich obozów i półkoloni.
OFERUJEMY:
1. Szkolenia VLOS/BVLOS - realizowane zgodnie z programem zaakceptowanym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Szkolenia w naszym Ośrodku kończą się egzaminem upoważniającym do odebrania świadectwa kwalifikacji UAVO.
2. Szkolenia specjalistyczne - na różnym poziomie zaawansowania, realizowane wg. autorskiego programu. Szkolenia pozwalają nabyć kompetencje z zakresu: podstaw fotogrametrii, planowania i wykonywania nalotów fotogrametrycznych, oceny jakości pozyskanego materiału, przetwarzania danych oraz analiz GIS.
3. Zajęcia dla dzieci i młodzieży - zajęcia pozaszkolne i półkolonie.
4. Doradztwo w zakresie obsługi i wdrożeń dronów w ponad 17 branżach.
5. Przetwarzanie i analizę danych na zlecenie.
6. Udostępnienie online infrastruktury do przetwarzania fotogrametrycznego danych pozyskanych z pokładu bezzałogowego statku powietrznego.
Masz pytania ? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: dr inż Sebastian Banaszek, tel. +48 662 131 368, pocztą elektroniczną: sebastian.banaszek@banaszekgroup.pl lub za pomocą formularza na stronie głównej.